הזמנה בסיטונאות לחנויות

המתנות והמוצרים השונים המיוצרים בעבודת יד ב"יד לקשיש" מוצעות למכירה בחנויות רבות בארץ ובעולם.

בביצוע הזמנות בסיטונאות, אנו מציעים 10%-40% הנחה מהמחיר הקמעונאי בהתאם למלאי הקיים אצלנו. שימו לב שמחירים עשויים להשתנות ומחירי ההובלה משתנים בהתאם לשווי ולמשקל.

כדי לראות דוגמית מתוך המוצרים היפים שיש לנו להציע, צפו בסרטון הבא:

איך להזמין

בקרו בחנות האונליין שלנו והוסיפו את המוצרים שבחרתם לסל הקניות. המשיכו  לשלב התשלום ושם בחרו בשיטת התשלום "אני מעוניין/ת ברכישה סיטונאית עבור חנות מתנות - נא לשלוח לי הצעת מחיר". אנחנו נשלח לכם הצעת מחיר להזמנה שלכם תוך מספר ימי עבודה.

אם יש מוצרים שאתם מעוניינים בהם שאתם לא רואים באתר, אנא צרו קשר איתנו.

מדיניות התשלום

לפני שאנחנו שולחים את ההזמנה, אנחנו חייבים לקבל את מלוא התשלום. אנחנו מקבלים תשלום דרך פייפל, כרטיס אשראי, או צ'קים.

  • על מנת לשלם דרך פייפל, פשוט בקשו מאיתנו לשלוח לכם חשבונית של פייפל.
  • על מנת לשלם עם כרטיס אשראי, אנא שלחו לנו את מספר הכרטיס, תאריך תפוגה ומספר בטחון דרך הדואר האלקטרוני בכתובת [email protected] או דרך הפקס למספר 02-6273739. בנוסף ניתן להתקשר אלינו בטלפון מספר 02-6287829 בימים ראשון עד חמישי משעה 9:00 עד 15:30.
  • על מנת לשלם עם צ'ק, אנא ציינו שזה בשביל מוצרים ותכתבו את הצ'ק ליד לקשיש. הכתובת לקבל דואר היא: ת.ד. 28  ירושלים 91000, כתובת:   שבטי ישראל 14 ירושלים 91000

מדיניות משלוחים

אלא אם כן יש בקשה מיוחדת, כל המשלוחים נשלחים דרך דואר ישראל. משלוחים מגיעים בדרך כלל תוך 4-7 ימי עבודה, אך לעיתים יש עיכובים בגלל מזג אוויר, חגים וכדומה.

נשמח לשלוח את ההזמנה עם חברת הובלות שלכם אם תעדיפו.

מדיניות החזרות

ניתן לקבל החזר מלא על מוצרים שאינם משומשים, במצבם המקורי תוך 30 יום מהמשלוח. אחריותכם לשלם על המשלוח חזרה אלינו, דמי המשלוח המקורי לא יוחזרו.

שוב, תודה רבה שחשבתם עלינו, אנחנו מצפים בשמחה לשיתוף פעולה איתכם.

לשאלות נוספות, הרגישו חופשי ליצור קשר.

לתרומה

בכל יום, כ- 300 קשישים נזקקים מאזור ירושלים מגיעים ל "יד לקשיש" אשר מאפשר להם להמשיך ולתפקד כאנשים פעילים ויצרניים בחברה. לתרומה

חדשות

צפו בסרטון שלנו