הזמנה בסיטונאות לחנויות

 

המתנות והמוצרים השונים המיוצרים בעבודת יד ב"יד לקשיש" מוצעים למכירה בחנויות רבות בארץ ובעולם.

בביצוע הזמנות בסכום של 300$ ומעלה אנו מציעים 10%-40% הנחה מהמחיר הקמעונאי. אנחנו לא מציעים הנחות על מוצרים שהם כבר בהנחה. שימו לב שמחירים עשויים להשתנות ומחירי ההובלה משתנים בהתאם לשווי ולמשקל.

כדי לראות דוגמית מתוך המוצרים היפים שיש לנו להציע, צפו בסרטון הבא:

איך להזמין

בקרו בחנות האונליין שלנו והוסיפו את המוצרים שבחרתם לסל הקניות. המשיכו עד לשלב התשלום ושם בחרו בשיטת התשלום "אני מעוניין/ת ברכישה סיטונאית עבור חנות מתנות - נא לשלוח לי הצעת מחיר".  הצעת מחיר מחיר תשלח אליכם תוך מספר ימי עבודה.

אם יש מוצרים שאתם מעוניינים בהם ואינם נמצאים באתר, אנא צרו קשר איתנו.

מדיניות התשלום

לפני שאנחנו שולחים את ההזמנה, אנחנו חייבים לקבל את מלוא התשלום. ניתן לשלם דרך PayPal, כרטיס אשראי, או צ'קים.

  • על מנת לשלם דרך PayPal, פשוט בקשו מאיתנו לשלוח לכם חשבונית של PayPal.
  • על מנת לשלם  בכרטיס אשראי, אנא שלחו לנו את מספר הכרטיס, תאריך תפוגה וקוד בטחון דרך הדואר האלקטרוני בכתובת [email protected] או דרך הפקס למספר 02-6273739. בנוסף ניתן להתקשר אלינו בטלפון מספר 02-6287829 בימים ראשון עד חמישי משעה 9:00 עד 15:30.
  • על מנת לשלם  בצ'ק, אנא ציינו שזה בשביל מוצרים מהחנות וכיתבו את הצ'ק ליד לקשיש. הכתובת לקבל דואר היא: ת.ד. 28, רחוב שבטי ישראל 14 ירושלים 9100001

 

מדיניות משלוחים

אלא אם כן יש בקשה מיוחדת, כל המשלוחים נשלחים דרך דואר ישראל. משלוחים מגיעים בדרך כלל תוך 4-7 ימי עבודה, אך לעיתים יש עיכובים בגלל מזג אוויר, חגים וכדומה.

נשמח לשלוח את ההזמנה עם חברת הובלות שלכם אם תעדיפו.

מדיניות החזרות

ניתן להחזיר מוצרים לא משומשים, במצבם המקורי להחזר מלא פחות 10% דמי טיפול תוך 30 יום מהמשלוח. באחריותכם לשלם על המשלוח חזרה אלינו, ודמי המשלוח המקורי לא יוחזרו.

שוב, תודה רבה שחשבתם עלינו ואנחנו מצפים בשמחה לשיתוף פעולה איתכם.

אם יש לכם עוד שאלות, הרגישו חופשי ליצור קשר.

לתרומה

בכל יום, כ- 300 קשישים נזקקים מאזור ירושלים מגיעים ל "יד לקשיש" אשר מאפשר להם להמשיך ולתפקד כאנשים פעילים ויצרניים בחברה. לתרומה

חדשות

צפו בסרטון שלנו